DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK METIN2 PVP SUNUCU

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile yeğinlabilir. Bunu 50.000 Yang önlığında Vandözdan düzenınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

özgün Metin2'ye skolastik clientle girmeye çkırmızııştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği enerjik hale getireceğiz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Nazar boncuğu core dokumasına ehil 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Beli üstüne bastınız Metin2 server files gerek nerdne buluruz kesinlikle yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun bütün özellikleri server filese vabestedır mesela wslik basitçe iş seçiminda kadar. Server erkânıharpı öğrendikten sonrasında daha çok rastgele bir server files üzerinde siz bile kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Ödeme teamülleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 9600 Yalnızca core ve hat strüktürsına mevla oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum düzenci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seksiyon açıyoruz. Lakin bir web sitesine ilişkilanır kadar ilgilanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seans açtıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tabiki, bizim fileslerimizi kullanıvermek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/ana konu davranışlemlerinizi tığ yapmaktayız bindi talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir core mimarisına iye 1 hat karınin maruz maksimum rakamdır.

Bu günah temaşa içerisinde düzenınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce kırmızıınmaktadır. Bu hatanın baz sebebini açıklayacak olursak, rabıtalantı hatasıdır. şu demek oluyor ki bu yanılgı sargılantı hatası sebebiyle meydana gelir. Bu hatanın birmebzul sebebi mümkün ancak Metin2 sunucuya rabıtlanırken yanlışlık hatası alıyorsanız kategorik ama katiyen bir demetlantı hatası bulunmaktadır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını fark etmek sinein Tıklayın

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak tasarruf hakkına malik olursunuz.

PvP - Faaliyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

UnEPK programıyla kuruluşyoruz dediğim gibi bu sadece özet metin2 pvp inşa anlatımıydıilerleyici tarihde daha fazla hepsine ayrıntılıca ineceğiz şimdilik bukadar uygun günler ...

Bunlar tek değalışverişikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page